logo
Lek. med. Krzysztof Zioło

Lek. med. Krzysztof Zioło

Psychiatra

Kwalifikacje

  • Pomorski Uniwersytet Medyczny
  • Specjalizacja z dziedziny psychiatrii w Klinice Psychiatrii PUM SPSK1

O mnie

Doktor Krzysztof Zioło jest specjalistą w dziedzinie psychiatrii. Ukończył Pomorski Uniwersytet Medyczny a następnie rozpoczął kształcenie specjalizacyjne z dziedziny psychiatrii w Klinice Psychiatrii Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego SPSK1. Kształcenie to zakończył zdaniem Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego.

Obecnie pracuje w Zespole Leczenia Środowiskowego, podlegającemu Klinice Psychiatrii, gdzie zajmuje się pacjentami z przewlekłymi zaburzeniami psychicznymi. Leczenie środowiskowe jest skierowane do pacjentów wyrażających zgodę na taką formę terapii. Jest zalecane dla pacjentów mających względne wskazanie do hospitalizacji, dla osób które zakończyły leczenie na oddziale psychiatrii i mają dalsze wskazania do leczenia farmakologicznego, rehabilitacyjnego i psychoterapeutycznego.

Doktor Krzysztof Zioło zajmuje się diagnostyką i leczeniem różnych problemów i zaburzeń psychicznych: depresją, stresem i zaburzeniami lękowymi, nerwicami, fobiami, zaburzeniami snu i bezsennością, schizofrenią, chorobą dwubiegunową i wieloma innymi.

Kontakt

ul. Mostowa 12, piętro 1
Gorzów Wielkopolski, 66-440

+48 797 457 737

info@cmaesthetic.pl

Godziny otwarcia rejestracji telefonicznej: 9:00 - 18:00

Menu

Specjalizacje

Badania

Najnowsze artykuły

Jak interpretować wyniki elastografii wątroby?

Neurochirurg dziecięcy - czym się zajmuje?

Copyright 2024 © Centrum Medyczne Aesthetic

Aesthetic Dent - stomatologia w Gorzowie Wielkopolskim