logo

O Nas

Witamy w Aesthetic Centrum Medycznym - nowoczesnej placówce medycznej, która mieści się w samym sercu Gorzowa Wielkopolskiego. Nasza placówka powstała w celu poszerzenia oferty naszej renomowanej kliniki stomatologicznej Aesthetic Dent, która od lat cieszy się uznaniem w sektorze opieki zdrowotnej. Jesteśmy dumni, że możemy teraz rozszerzyć naszą ofertę i zapewnić kompleksową opiekę medyczną w innych obszarach naszym pacjentom.

W Aesthetic Centrum Medycznym spotkacie doświadczonych lekarzy ze Szczecina i Gorzowa Wielkopolskiego, którzy są gotowi zapewnić rzetelną pomoc medyczną i zrozumieć indywidualne potrzeby każdego pacjenta. Naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu poczucia bezpieczeństwa i komfortu, a także zaufania w nasze kompetencje.

Jako nowoczesne centrum medyczne, oferujemy kompleksową opiekę zdrowotną na najwyższym poziomie. Dzięki zespołowi wyspecjalizowanych lekarzy z różnych dziedzin, możemy teraz zaoferować naszym pacjentom jeszcze szerszy zakres specjalizacji medycznych, zapewniając doskonałą jakość opieki.

#

Galeria

# # #

Nasza wizja

Naszą wizją jest stworzenie wiodącego centrum medycznego, w którym jakość, dostępność, profesjonalizm i empatia są integralnymi elementami naszych usług. Dążymy do zapewnienia pacjentom wysokiej jakości opieki medycznej, łatwego dostępu do naszych usług, profesjonalnego podejścia i empatycznego wsparcia, aby poprawić ich zdrowie i samopoczucie.

Nasza misja

Nasza misja polega na dostarczaniu opieki medycznej opartej na najwyższej jakości, łatwości dostępu, profesjonalizmie i empatii. Dążymy do zapewnienia pacjentom kompleksowej opieki, uwzględniając ich indywidualne potrzeby i oczekiwania. Naszym celem jest budowanie zaufania i poprawa jakości życia naszych pacjentów poprzez nasze wartości: jakość, dostępność, profesjonalizm i empatię.

Lekarze specjaliści

#

Lek. med. Krzysztof Zioło

Psychiatra

#

Lek. med. Wojciech Andrusewicz

Neurochirurg

#

Dr n. med. Adam Kurpik

Urolog

#

Dr n. med. Krzysztof Sindrewicz

Otolaryngolog

Kontakt

ul. Mostowa 12, piętro 1
Gorzów Wielkopolski, 66-440

+48 797 457 737

info@cmaesthetic.pl

Godziny otwarcia rejestracji telefonicznej: 9:00 - 18:00

Menu

Najnowsze artykuły

Neurochirurg dziecięcy - czym się zajmuje?

USG układu moczowego

Copyright 2024 © Centrum Medyczne Aesthetic

Aesthetic Dent - stomatologia w Gorzowie Wielkopolskim