logo
Lek. med. Wojciech Andrusewicz

Lek. med. Wojciech Andrusewicz

Neurochirurg

Kwalifikacje

 • Pomorski Uniwersytet Medyczny
 • Specjalizacja z dziedziny neurochirurgii w Oddziale Neurochirurgii i Neurotraumatologii SPSK1 w Szczecinie
 • Wykładowca w Katedrze Neurochirurgii PUM
 • Członek Polskiego Towarzystwa Neurochirurgicznego

Opinie Pacjentów

Wizytę oceniam bardzo dobrze, w przeciwieństwie do innego "specjalisty", u którego bylam wcześniej w Gorzowie. Pan doktor jest bardzo sympatyczny, wyjaśnił wszystko dokładnie, doradził. Na pewno jeszcze skorzystam z jego usług. - M. G.
Bardzo uprzejmy lekarz. Zaangażowany w problem pacjenta, wszystko szczegółowo objaśnione. Wizyta o czasie. W gabinecie można czuć się swobodnie. Bez stresu. Napewno, gdy zajdzie taka potrzeba, odwiedzę tego lekarza raz jeszcze. Bardzo dziękuję za pomoc. - Anna R.

O mnie

Absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, obecnie pracuje w Oddziale Neurochirurgii i Neurotraumatologii SPWSZ w Szczecinie. Swoją wiedzę i umiejętności praktyczne doskonali na krajowych i zagranicznych kursach oraz szkoleniach. Aktywny członek Polskiego Towarzystwa Neurochirurgicznego.

Autor i współautor prezentacji wygłaszanych w ramach zjazdu PTNch oraz Zachodniopomorskich Dni Neurochirurgii i Neuroanestezjologii. Współautor artykułów publikowanych w naukowych czasopismach polskich i zagranicznych. Pracownik dydaktyczny - wykładowca w Katedrze Neurochirurgii PUM. Prowadzi zajęcia z neurochirurgii ze studentami Wydziału Lekarskiego dla studentów polskich i zagranicznych. Współopiekun Studenckiego Neurochirurgicznego Koła Naukowego.

Neurochirurg Gorzów Wielkopolski

Pasjonuje się małoinwazyjnymi technikami wykorzystywanymi w neurochirurgii. W swojej codziennej praktyce zajmuje się diagnostyką i leczeniem operacyjnym chorób układu nerwowego. Na pierwszym miejscu stawia odpowiednią edukację pacjentów, która bardzo często u chorych z zespołem bólowym kręgosłupa pozwala na uniknięcie albo odroczenie leczenia operacyjnego.

Jego działalność zawodowa to diagnostyka i leczenie (w tym kwalifikacja do leczenia operacyjnego):

 • Zespół bólowy kręgosłupa - dyskopatia i stenoza lędźwiowa
 • Rwa kulszowa
 • Dyskopatia i stenoza szyjna
 • Guzy mózgu
 • Guzy kanału kręgowego
 • Choroby naczyniowe układu nerwowego (malformacje naczyniowe, tętniaki)
 • Choroby nerwów obwodowych - zespoły cieśni, nerwiaki

Kontakt i rezerwacja wizyty

Wizyty prywatne odbywają się w Aesthetic Centrum Medyczne w Gorzowie Wielkopolskim. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt telefoniczny lub skorzystanie z kalendarza ZnanyLekarz. Kliknij tutaj, aby umówić wizytę.

Kontakt

ul. Mostowa 12, piętro 1
Gorzów Wielkopolski, 66-440

+48 797 457 737

info@cmaesthetic.pl

Godziny otwarcia rejestracji telefonicznej: 9:00 - 18:00

Menu

Najnowsze artykuły

Neurochirurg dziecięcy - czym się zajmuje?

USG układu moczowego

Copyright 2024 © Centrum Medyczne Aesthetic

Aesthetic Dent - stomatologia w Gorzowie Wielkopolskim