logo
Dr n. med. Adam Kurpik

Dr n. med. Adam Kurpik

Urolog

Kwalifikacje

  • Rezydent w Klinice Urologii PUM

Opinie Pacjentów

Lokalizacja w samym centrum [Gorzowa Wielkopolskiego] jest gdzie zaparkować. Wejście do lekarza idealnie na czas. Lekarz miły, sympatyczny zna się na rzeczy. W razie kłopotów na pewno będę jego pacjentem. - Kamil
Wizyta miała miejsce Gorzów Wielkopolski, Mostowa 12, piętro 1 - Aesthetic Centrum Medyczne. Wizyta o czasie, zaangażowanie, komunikacja i merytoryka po stronie lekarza, bardzo dobra. - Kniaź

O mnie

Dr n. med. Adam Kurpik jest w trakcie specjalizacji z urologii, którą odbywa w Klinice Urologii I Onkologii Urologicznej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Praca jest jednocześnie jego pasją, dzięki czemu z przyjemnością ciągle się dokształca i podnosi swoje kwalifikacje. W 2023 roku uzyskał tytuł dr n. med. na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie.

Urolog w Gorzowie Wiekopolskim

Adam Kurpik zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń urologicznych u kobiet i mężczyzn. Zależy mu na satysfakcji i zdrowiu pacjentów, dlatego do każdego podchodzi indywidualnie i z należytą starannością. Urolog Adam Kurpik zajmuje się leczeniem schorzeń urologicznych, takich jak: kamica nerkowa, przerost prostaty, stulejka, zapalenie prostaty, rak prostaty, rak pęcherza moczowego, rak jądra, nietrzymanie moczu, wodniak jądra, kolka nerkowa. Na konsultacji urologicznej jest możliwość wykonania badań USG, w tym USG prostaty, USG pęcherza moczowego, USG nerek, USG jąder.

Kontakt i rezerwacja wizyty

Wizyty prywatne odbywają się w Aesthetic Centrum Medyczne w Gorzowie Wielkopolskim. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt telefoniczny lub skorzystanie z kalendarza ZnanyLekarz. Kliknij tutaj, aby umówić wizytę.

Kontakt

ul. Mostowa 12, piętro 1
Gorzów Wielkopolski, 66-440

+48 797 457 737

info@cmaesthetic.pl

Godziny otwarcia rejestracji telefonicznej: 9:00 - 18:00

Menu

Najnowsze artykuły

Neurochirurg dziecięcy - czym się zajmuje?

USG układu moczowego

Copyright 2024 © Centrum Medyczne Aesthetic

Aesthetic Dent - stomatologia w Gorzowie Wielkopolskim