logo
mgr Aleksandra Mikulka

mgr Aleksandra Mikulka

Psycholog, Psychoterapeuta

O mnie

Jestem absolwentką jednolitych magisterskich studiów psychologicznych o specjalności psychologia kliniczna i zdrowia wraz z przygotowaniem pedagogicznym w Łodzi. Ukończyłam podyplomowe studia na kierunku psychodietetyka oraz w 2020 roku studia podyplomowe na kierunku Neuropsychologia kliniczna w Szczecinie. Obecnie jestem w trakcie szkolenia w zakresie Specjalisty Terapii Uzależnień w Łodzi (numer zaświadczenia PARPA 5629/2019) oraz specjalizacji z psychologii klinicznej. Od ponad trzech lat jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, a od października 2019 roku zostałam przyjęta do Sekcji Neuropsychologicznej PTP.

Swoje doświadczenie zdobywałam między innymi w trakcie praktyk w największym Szpitalu Więziennym w Polsce oraz na Oddziale Terapeutycznym w Zakładzie Karnym nr 2 w Łodzi. Następnie swoje doświadczenie w pracy z osobami z zaburzeniami psychicznymi poszerzałam na III Oddziale Ogólnopsychiatrycznym w Szczecinie. Obecnie pracuję w Szpitalu „Zdroje” w Szczecinie na Oddziale Położniczo – Ginekologicznym z pododdziałem Patologii Ciąży oraz Noworodkowym, Patologii Noworodka i Intensywnej Terapii Noworodków. Uczestniczyłam w rozmaitych konferencjach, również czynnie, szkoleniach, stale doskonaląc swój warsztat pracy. Od lat wspieram osoby doświadczające piękna narodzin oraz traum z nimi związanych jak również pacjentki onkologiczne w ramach oddziału ginekologicznego.

W międzyczasie przygotowuję pracę doktorską na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Swoją pracę regularnie superwizuję i doskonalę. Z empatią i pasją pracuję z ludźmi i dla nich.

Kontakt

ul. Mostowa 12, piętro 1
Gorzów Wielkopolski, 66-440

+48 797 457 737

info@cmaesthetic.pl

Godziny otwarcia rejestracji telefonicznej: 9:00 - 18:00

Menu

Najnowsze artykuły

Neurochirurg dziecięcy - czym się zajmuje?

USG układu moczowego

Copyright 2024 © Centrum Medyczne Aesthetic

Aesthetic Dent - stomatologia w Gorzowie Wielkopolskim